Skip to content Skip to footer

Pozycjonowanie sklepów internetowych

prezentacja nowoczesnych form pozycjonowania
pozycjonowanie sklepów interentowych

Skuteczne pozycjonowanie e-commerce

W internecie działa ogromna rzesza konkurujących ze sobą firm w każdej branży. Każda z Firm dąży do uzskania jak najlepszych wyników w wyszukiwarkach, by przyciągnąć jak najwięcej potencjalnych Klientów. Aby odnieść sukces w biznesie ważny jest ciągły rozwój i analizowanie trendów oraz konsekwentne dążenie do wyznaczonych celów. Najbardziej skuteczną formą reklamy jest obecnie e-marketing. Popularnośc internetu i e-commerce sprawiła, że to tam szukamy wszystkiego i to tam dajemy się skusić dobrej reklamie. E-marketing to obecnie najlepsza inwestycja w jakąkolwiek reklamę i własny biznes.

Oferta specjalna

Szybkość ładowania

Mobilne zakupy to już norma. Strony muszą być wysoce responsywne i szybkie Mobilne zakupy to już norma. 

Intuicyjność zakupów

Proces zakupów musi być czytelny i jasny dla Klienta.

pozycjonowanie stron internetowych wplywa na zwiekszenie odwiedzin w sklepie online

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Sklepy internetowe z roku na rok odgrywają w naszym życiu coraz większą rolę. Kiedyś zakupy przez internet były czymś sporadycznym, a dziś jest to dla większości codzienność. Prowadzenie sklepu internetowego również staje się coraz popularniejsze. Wiele ludzi decyduje się na rozpoczęcie biznesu właśnie poprzez założenie sklepu internetowego. Ma to swoje plusy jak chociażby to, że nie trzeba posiadać lokalu oraz płacić za czynsz. Sklep internetowy jest świetnym pomysłem, jeśli ktoś tworzy ręcznie robioną biżuterię, designerskie ubrania czy naturalne kosmetyki. Takich sklepów powstaje mnóstwo, więc jak się wyróżnić wśród nich oraz co trzeba zrobić, żeby być zauważonym w sieci?
Tutaj do gry wchodzi pozycjonowanie. Jednak pozycjonowanie sklepów internetowych rządzi się innymi prawami, niż pozycjonowanie stron.

Bądź szybszy niż konkurencja- pozycjonuj się !

Pozycjonowanie sklepu internetowego może przynieść ogromne zyski. A to wszystko dzięki efektom jakie daje, czyli wysokim pozycjom strony w wyszukiwarkach internetowych. Bez zastanowienia można określić pozycjonowanie sklepu internetowego jako inwestycję, która z czasem może przynieść niewspółmiernie wysokie korzyści, dzięki którym sklep internetowy stanie się bardziej rozpoznawalny, a właściciel zyska większą sprzedaż i zaufanie klientów. Warto się przekonać na własnej skórze jakie efekty daje pozycjonowanie sklepu internetowego? To właśnie ono jest kluczem do sukcesu Twojego biznesu

trendy ecommerce 2021

Grupa SEO Poznań

Dobra i skuteczna agencja marketingowa z Poznania przygotuje kompleksową strategię dopasowaną do Twoich oczekiwań ni możliwości finansowych

Przygotujemy kompleksowy audyt Twojej strony, który pozwoli określić jakie podjąć działania by skutecznie wypromować Twój biznes w sieci

Sprawdź jak wygląda współpraca z Nami. Rzetelna firma z Poznania. Doświadczona agencja marketingowa

Jakie efekty daje pozycjonowanie sklepu internetowego

Krótko mówiąc bardzo duże. Efektem pozycjonowania sklepu internetowego jest po prostu zysk dla przedsiębiorcy. Szereg skorelowanych działań z zakresu SEM marketingu pozwala uzyskać wysoką pozycję strony w wyszukiwarkach, więcej zapytań ofertowych od Klientów i realną sprzedaż usług i produktów.

Pozycjonowanie sklepu internetowego może przynieść ogromne zyski. A to wszystko dzięki efektom jakie daje czyli wysokim pozycjom strony w wyszukiwarce. Bez zastanowienia można określić pozycjonowanie sklepu internetowego jako inwestycję, która z czasem może przynieść niewspółmiernie wysokie korzyści, dzięki którym sklep internetowy stanie się bardziej rozpoznawalny, a właściciel zyska większą sprzedaż i zaufanie klientów. Warto się przekonać na własnej skórze jakie efekty daje pozycjonowanie sklepu internetowego? To właśnie ono jest kluczem do sukcesu Twojego biznesu.

seo jest najskuteczniejsza forma reklamy ww internecie

Case study pozycjonowania sklepu

Producent bielizny nocnej. Sklep B2B i B2C. Sklep internetowy z bielizną nocną z bogata ofertą produktową. Kilka tysięcy kombinacji produktowych, fason, kolor, rozmiar. Przygotowaliśmy kompleksową strategie marketingową korelującą działania optymalizacyjne z płatnymi kampaniami na rok.

Efekty naszych działań

Rozpoczynając współpracę zaczynaliśmy od zera. Strona nie miała praktycznie żadnego ruchu. Obecnie ruch na stronie jest rzędu 1000-1500 i stale rośnie ! W ciągu 19 lat działalności sklepu powstało 5 stron internetowych. Stąd jednym z wyzwań było skupienie ruchu na jednej nowej stronie sklepu.

nasi klienci

Opinie

Audyt mojej strony był przygotowany fachowo, a co najważniejsze konkretnie pod moją stronę www. Wiem co trzeba poprawić na stronie i z pomocą firmy Grupa-SEO już działamy kilka miesięcy. Widzę dobre efekty konkretnej współpracy. Serdecznie polecam.

Marta W.

Właścicielka firmy

Już po pierwszych miesiącach współpracy osiągnęliśmy wzrost ruchu na stronie mojego salonu SPA. Teraz krok po kroku widzimy dalsze wzrosty. Pytamy klientów skąd przychodzą i widać, że duża część jest z internetu. Polecam.

Karina

Salon SPA - właściciel

Byliśmy zaskoczeni, że już po pierwszej optymalizacji strony wiele słów kluczowych była w pierwszej dziesiątce w Google. Efekty przyszły bardzo szybko. Teraz widzimy niesamowite przyrosty ruchu w naszym sklepie internetowym i przekłada się to nam na sprzedaż części samochodowych.

Dawid S.

Sklep motoryzacyjny - właściciel
ZAMÓW DARMOWY AUDYT STRONY

Jesteśmy innowacyjną agencją SEO i jesteśmy otwarci na współpracę.

Kontakt z nami