Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

Efekty (Case Study)

Dobrze zaplanowane działania marketingowe potrafią przynieść pożądane efekty i przełożyć się na osiągnięcie celów biznesowych, czego przykładem jest współpraca ze znaczącą na rynku firmą szkoleniową, która swoja siedzibe ma w Poznaniu, a swoje usługi skutecznie realizuje na terenie całej Polski. Kompleksowe działania marketingowe przełożyły się na wzrost pozycji, tym samym zwiększając ruch na stronie i ilość zapytań ofertowych.

 • Dokładna analiza i audyt strony
  Przedsięwzięcia jakie podjęliśmy by skutecznie wypozycjonować stronę i usługi firmy szkoleniowej to na początek bardzo dokładna analiza strony. Za pomocą kilkunastu narzędzi marketingowych mogliśmy zbadać stronę Klienta pod kątem błędów optymalizacyjnych, które miały istotny wpływ na ruch na stronie. Po uzyskaniu stosownych danych, wprowadziliśmy zmiany optymalizacyjne, a następnie mogliśmy podjąć dalsze działania, które skutecznie wypozycjonowały stronę.
 • Słowa kluczowe i frazy
  Istotnym działaniem było zbadanie słów kluczowych, a następnie napisanie specjalistycznych tekstów, jak również zlecenie publikacji artykułów sponsorowanych.
 • Kompleksowe szkolenie z pozycjonowania

  Ponadto, aby ułatwić Klientowi prowadzenie działań marketingowych w przyszłości we własnym zakresie, przeszkoliliśmy pracowników firmy z pozycjonowania i podstaw marketingu internetowego.

 • Efekt- zwiększenie ilości zapytań i sprzedaży usług

  Efektem tej współpracy są stabilne wzrosty pozycji i znaczne zwiększenie ruchu na stronie. Co w efekcie finalnym przełożyło się na ilość zapytań i więcej podpisanych umów dotyczących współpracy, czyli sprzedaży usług.

Pozycjonowanie strony klubu sportowego z Poznania z tak bogatą ofertą zajęć jaką ma nasz Klient, było ogromnym wyzwaniem, którego z chęcią się podjęliśmy.
Wypozycjonowanie nowej strony istniejącego klubu, który de facto miał juz wypracowaną pewną pozycje było wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym skutecznie sobie poradzilismy, a nasze dzialania przyniosły lepszy efekt, niż sami sie spodziewalismy.

 • Optymalizacja podczas tworzenia strony
  Z racji projektowania i tworzenia strony klubu sportowego, od poczatku mielismy wpływ na odpowiednie zoptymalizowanie strony już na etapie jej budowania. Co z pewnością przyczyniło się do zachowania wysokiej pozycji strony.
 • Doskonała współpraca z Klientem
  Zaangażowanie Klienta w projekt i współpraca na każdym etapie pozwalają poznać dokładnie branżę i dostosować skuteczne rozwiązania marketingowe. W tym przypadku wzorowa współpraca przełożyła się na znakomite wyniki.
 • Przekierowania 301, które utrzymały wysoką pozycje
  Dzięki przekierowaniu kilkuset adresów ze starej strony na nową, utrzymaliśmy wysoką pozycję strony, notując od początku wzrosty. Zatem efekt tego działania przerósł nawet Nasze oczekiwania.

Ostatnimi czasy niezwykle popularne stało sie korzystanie z szerokiej oferty salonów piękności i urody. Nie tylko przez Kobiety, ale również przez mężczyzn. Z racji ogromnego popytu również zwiększyła się podaż usług czyli systematyczne otwieranie się nowych salonów i klinik. Konkurencja w tej branży stale się zwiększa. Jak przebić się w tej branży?

 • Wartościowy content
   Klientki przed każdym zabiegiem szukają o nim informacji w Internecie. Chcą znać efekty, skutki, przebieg zabiegu jak rownież postępowanie przed i po. Być może szukając tych informacji znajdą również miejsce do jego wykonania. Zatem wartościowy content to jedno z licznych skutecznych działań, które przyczyniło się do wzrostu ruchu na stronie.
 • Pozyskanie Klinetów, którzy rzeczywiście są zainteresowani naszymi usługami
  Wartościowy content to często wzrost zaufania do marki. W przypadku branży kosmetycznej niezwykle istotne jest doświadczenie. Budując content związany z naszymi usługami przyciągamy Klinetów zaintersowanych naszymi usługami.
 • Pozycjonowanie lokalne
  W przypadku Salonów Urody bardzo duży nacisk należy położyć na wypozycjonowanie usług lokalnie. Ta branża charakteryzuje się dużą lojalnością Klientów, którzy wybierają sprawdzone salony i czesto w bliskim otoczeniu.

Skuteczny dobór fraz i słów kluczowych przełożył się na efekty już w pierwszym miesiącu pozycjonowania. Wyższa pozycja w wyszukiwarkach to większy ruch na stronie Klienta i realne zwiększenie sprzedaży i zysków.

 • Słowa kluczowe i frazy
 • Większy ruch na stronie to większa sprzedaż
 • Back-end Management

Rozpoczynając współpracę zaczynaliśmy od zera. Strona nie miała praktycznie żadnego ruchu. Obecnie ruch na stronie jest rzędu 1000-1500 i stale rośnie ! Ponadto istotnym wyzwaniem dla Nas był fakt, że Klient posiadał kilka sklepów online, więc musieliśmy skupić ruch ze wszystkich stron na jednej.

 • Solidna optymalizacja
 • Content i systematyczne prowadzenie bloga
 • Pozycjonowanie głównych kategorii produktowych, a następnie produktów

Pozycjonowanie lokalne sprawdziło się znakomicie w przypadku tego Klienta. Dobranie słów kluczowych i odpowiednie ich wypozycjonowanie przyniosło szybko zamierzone efekty..

 • Solidna optymalizacja to klucz do lepszej widoczności

 • Dobranie fraz kluczowych


Jakie efekty daje pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych jest ważne w każdym biznesie i przynosi liczne efekty, dzięki którym Twój biznes się rozwinie.
Pewnie już to słyszałeś? My udowodnimy, że tak właśnie jest. Jednak na początku przypomnijmy czym jest owo pozycjonowanie. Pozycjonowanie stron internetowych to liczne zabiegi marketingowe, które mają na celu uzyskanie możliwie jak najwyższych pozycji strony w wynikach wyszukiwania, na przykład w wyszukiwarce Google. Dzięki właśnie tym zabiegom wzrośnie ruch na Twojej stronie, zwiększy się sprzedaż oraz zainteresowanie potencjalnych klientów, a Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna, a zarazem ludzie bardziej będą w stanie jej zaufać. Inne efekty wynikające z pozycjonowania stron internetowych to chociażby zwiększenie bezpieczeństwa oraz użyteczności Twojej strony internetowej. Zwiększy się jej bezpieczeństwo, ponieważ strona będzie regularnie sprawdzana i kontrolowana, dzięki temu ma się większe szanse na wyłapanie potencjalnych zmian wprowadzanych przez wirusy lub hakerów. Użyteczna będzie dzięki temu, że zacznie pojawiać się na pierwszych pozycjach wyszukiwarek – ludzie w łatwy sposób ją znajdą i skorzystają z niej.

Kiedy zobaczę efekty pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania stron internetowych są długofalowe, a ich pierwsze oznaki widać już po kilku miesiącach.
Współpracując z nami możesz to osiągnąć szybko i skutecznie. Grupa-SEO posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Pomogliśmy już kilkuset klientom z całej Polski. Możemy się także pochwalić bogatym portfolio – zajmowaliśmy się stronami z praktycznie każdej branży. Grupa-SEO posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy wciąż kształcą się w tej dziedzinie, dzięki czemu efekty pozycjonowania na Twojej stronie będą szybkie, dobre, przede wszystkim dynamiczne. Współpraca z nami bez wątpliwości przyniesie oczekiwane przez Ciebie rezultaty – możemy to zapewnić już teraz.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych?

Jeśli przekonaliśmy Cię, że warto zainwestować w pozycjonowanie stron internetowych właśnie u nas lub masz jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu. U Nas pierwszy miesiąc gratis. Ponadto zaczynamy od bezpłatnego audytu.