Skip to content Skip to footer
prezentacja nowoczesnych form pozycjonowania
grono zadowolonych klientow stale sie powieksza
kim jestesmy

Codziennie pomagamy pozycjonować wasze strony

Firma największe doświadczenie ma w optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarkach. To jest najskuteczniejsza obecnie forma promocji dla większości firm i sklepów internetowych, dlatego w tym zakresie głównie działamy i stale się rozwijamy w celu jak najlepszej promocji naszych klientów w wyszukiwarce Google.

Nasze cele

Witryny internetowe

Wysokie miejsce w rankingach wyszukiwarek pozwala na szybsze dotarcie do Twojej strony www.

E-commerce

Pozycjonowanie sklepów internetowych, a co za tym idzie przyciaganie nowych klientów gotowych zakupić Twoje produkty

0+
Lat doświadczenia
0
Zespół
0%
Zadowolonych klientów
faqs

Może tutaj znajdziesz odpowiedź swoje pytanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce laoreet, ligula condimentum tincidunt arcu.

Poza pozycjonowaniem stron służymy pomocą lub polecamy firmy partnerskie przy takich działaniach marketingowych jak np. Google Ads, Obsługa kont w Social Media, Tworzenie stron i sklepów internetowych oraz inne usługi emarketingowe.

Grupa-SEO to spółka z ograniczoną odpowiadzielnością z siedzibą w Poznaniu o kapitale zakładowym 100 000 zł.  

Dane spółki to:
Grupa-SEO Sp. z o.o., ul. Sielska 17A, 60-129 Poznań, NIP: 7792511606, KRS: 0000817090, Regon: 384996909, Kapitał zakładowy 100 000 zł

Aktualny zespół liczy ponad 30 specjalistów. Są to osoby związane z technicznie z pozycjonowaniem strony, copywriterzy, osoby z działu marketingu, osoby z działu obsługi klienta, doradcy klienta, analitycy oraz zarząd. Posiadamy także wsparcie zewnętrznych osób i partnerów z zakresu prawa, HR, szkoleń czy księgowości.

Pracownicy firmy pracują w siedzibie w Poznaniu, ale także zdalnie w całej Polsce.

Firma jako zespół ludzi posiada już kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie marketingu internetowego. Główne doświadczenie firmy to Pozycjonowanie strony czyli SEO.

Konkretna liczba klientów jest tajemnicą przedsiębiorstwa, ale obsłużyliśmy już kilkuset klientów w zakresie pozycjonowania i tworzenia stron internetowych. Aktualnych klientów posiadamy tylu, że mamy spore doświadczenie i moce przerobowe, aby skutecznie obsłużyć każdego nowego klienta.

Grupa-SEO optymalizuje i pozycjonuje strony klientów praktycznie w każdej branży. Pozycjonujemy małe strony firm lokalnych, jak i duże serwisy dużych firm oraz strony internetowe freelancerów. Posiadamy też duże doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych.

ZAMÓW DARMOWY AUDYT STRONY

Jesteśmy innowacyjną agencją SEO i jesteśmy otwarci na współpracę.

Kontakt z nami