Skip to content Skip to footer
prezentacja nowoczesnych form pozycjonowania
grono zadowolonych klientow stale sie powieksza
kim jestesmy

Codziennie pomagamy pozycjonować wasze strony

Firma największe doświadczenie ma w optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarkach. To jest najskuteczniejsza obecnie forma promocji dla większości firm i sklepów internetowych, dlatego w tym zakresie głównie działamy i stale się rozwijamy w celu jak najlepszej promocji naszych klientów w wyszukiwarce Google.

Nasze cele

Witryny internetowe

Wysokie miejsce w rankingach wyszukiwarek pozwala na szybsze dotarcie do Twojej strony www.

E-commerce

Pozycjonowanie sklepów internetowych, a co za tym idzie przyciaganie nowych klientów gotowych zakupić Twoje produkty

0+
Lat doświadczenia
0
Zespół
0%
Zadowolonych klientów
faqs

Może tutaj znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Wypełnij formularz kontaktowy. A możemy opracować zakres działań odpowiedni dla Twojego biznesu.

Poza pozycjonowaniem stron służymy pomocą lub polecamy firmy partnerskie przy takich działaniach marketingowych jak np. Google Ads, Obsługa kont w Social Media, Tworzenie stron i sklepów internetowych oraz inne usługi emarketingowe.

Grupa-SEO to spółka z ograniczoną odpowiadzielnością z siedzibą w Poznaniu o kapitale zakładowym 100 000 zł.  

Dane spółki to:
Grupa-SEO Sp. z o.o., ul. Sielska 17A, 60-129 Poznań, NIP: 7792511606, KRS: 0000817090, Regon: 384996909, Kapitał zakładowy 100 000 zł

Aktualny zespół liczy ponad 30 specjalistów. Są to osoby związane z technicznie z pozycjonowaniem strony, copywriterzy, osoby z działu marketingu, osoby z działu obsługi klienta, doradcy klienta, analitycy oraz zarząd. Posiadamy także wsparcie zewnętrznych osób i partnerów z zakresu prawa, HR, szkoleń czy księgowości.

Pracownicy firmy pracują w siedzibie w Poznaniu, ale także zdalnie w całej Polsce.

Firma jako zespół ludzi posiada już kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie marketingu internetowego. Główne doświadczenie firmy to Pozycjonowanie strony czyli SEO.

Konkretna liczba klientów jest tajemnicą przedsiębiorstwa, ale obsłużyliśmy już kilkuset klientów w zakresie pozycjonowania i tworzenia stron internetowych. Aktualnych klientów posiadamy tylu, że mamy spore doświadczenie i moce przerobowe, aby skutecznie obsłużyć każdego nowego klienta.

Grupa-SEO optymalizuje i pozycjonuje strony klientów praktycznie w każdej branży. Pozycjonujemy małe strony firm lokalnych, jak i duże serwisy dużych firm oraz strony internetowe freelancerów. Posiadamy też duże doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych.

ZAMÓW DARMOWY AUDYT STRONY

Jesteśmy innowacyjną agencją SEO i jesteśmy otwarci na współpracę.

Kontakt z nami