Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

O nas

Najczęściej zadawane pytania o firmie

Dowiedz się więcej o naszej firmie Grupa-SEO

Firma największe doświadczenie ma w optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarkach. To jest najskuteczniejsza obecnie forma promocji dla większości firm i sklepów internetowych, dlatego w tym zakresie głównie działamy i stale się rozwijamy w celu jak najlepszej promocji naszych klientów w wyszukiwarce Google.

Poza pozycjonowaniem stron służymy pomocą lub polecamy firmy partnerskie przy takich działaniach marketingowych jak np. Google Ads, Obsługa kont w Social Media, Tworzenie stron i sklepów internetowych oraz inne usługi emarketingowe.

.

Grupa-SEO to spółka z ograniczoną odpowiadzielnością z siedzibą w Poznaniu o kapitale zakładowym 100 000 zł.  

Dane spółki to:
Grupa-SEO Sp. z o.o., ul. Sielska 17A, 60-129 Poznań, NIP: 7792511606, KRS: 0000817090, Regon: 384996909, Kapitał zakładowy 100 000 zł

Aktualny zespół liczy ponad 30 specjalistów. Są to osoby związane z technicznie z pozycjonowaniem strony, copywriterzy, osoby z działu marketingu, osoby z działu obsługi klienta, doradcy klienta, analitycy oraz zarząd. Posiadamy także wsparcie zewnętrznych osób i partnerów z zakresu prawa, HR, szkoleń czy księgowości.

Pracownicy firmy pracują w siedzibie w Poznaniu, ale także zdalnie w całej Polsce.

Firma jako zespół ludzi posiada już kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie marketingu internetowego. Główne doświadczenie firmy to Pozycjonowanie strony czyli SEO.

Konkretna liczba klientów jest tajemnicą przedsiębiorstwa, ale obsłużyliśmy już kilkuset klientów w zakresie pozycjonowania i tworzenia stron internetowych. Aktualnych klientów posiadamy tylu, że mamy spore doświadczenie i moce przerobowe, aby skutecznie obsłużyć każdego nowego klienta.

Grupa-SEO optymalizuje i pozycjonuje strony klientów praktycznie w każdej branży. Pozycjonujemy małe strony firm lokalnych, jak i duże serwisy dużych firm oraz strony internetowe freelancerów. Posiadamy też duże doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych.

Konkretne wyniki, klienci i efekty, które osiągamy w pozycjonowaniu stron są poufne. Jednak na indywidualną prośbę możemy pokazać wyniki, które osiągamy przy pozycjonowaniu przykładowych strony i sklepów internetowych. Możemy przygotować indywidualnie dla potencjalnego nowego klienta takie dane.

Aktualnie w firmie jest możliwość pracy w siedzibie w Poznaniu lub praca zdalna. Poszukujemy pracowników do działu handlowego, działu obsługi klienta, analityków internetowych, pozycjonerów i copywriterów. Zatrudniamy także mniej doświadczone osoby na staże w celu wyszkolenia i w celu stałego zatrudnienia.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Pozycjonowanie to proces długofalowy i wieloetapowy, który może przynieść niewspółmiernie wysokie zyski to poniesionych nakładów.

Dlaczego warto optymalizować stronę?

Dobrze zoptymalizowane strony są lepiej widoczne w wyszukiwarkach i mają wyższe pozycję co przyczynia się do większego ruchu organicznego na stronie.

Niskie koszty

Koszty pozycjonowania są niewspółmiernie niskie w stosunku do uzyskanych efektów.

Większy ruch

Większy ruch na stronie to więcej zapytań ofertowych i większa sprzedaż usług.

Trwałe efekty i zysk

Nasze działania dają trwałe rezultaty i wysoką pozycję strony.

Zapytań ofertowych
0
Klientów
0
Słów kluczowych
0
Pozytywnych opinii
0

Nasi Klienci o Nas

Nasz sukces to zadowolenie naszych Klientów

Anna
Manager
“Nawet w obliczu pandemii mogliśmy liczyć na wsparcie e-marketingowe, które pozwoliło utrzymać wysoką pozycję naszej strony”
Adam
Prezes Spółki
“Odmrożenie biznesu wraz z działaniami marketingowymi pozwoliły pozyskać szybko nowych Klientów”
Neil McCarthy
Marketing Manager
“Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...”