Skip to content Skip to footer
co o nas mówią nasi klienci Grupy-SEO

Poznaj opinie naszych przykładowych klientów

Już w pierwszym miesiącu pozycjonowania było widać znaczące wzrosty pozycji. Sam byłem zdziwiony, że tak szybko się udało. Po kilku miesiącach współpracy mamy taką sprzedaż w sklepie, że koszt pozycjonowania w stosunku do przychodów jest bardzo niski.

Wojciech J.

Sklep z częściami

Prowadząc firmę szkoleniową zależy nam na tym, aby klienci wysyłali nam zapytania ofertowe. Pozycjonowanie na setki słów kluczowych spowodowało właśnie takie zapytania. Polecam Grupę SEO, każdej firmie usługowej.

Anna B.

Właściciel

Polecam przede wszystkim już od samego początku. Fachowa wiedza, doradztwo i pomogły mi zrozumieć w jaki sposób mogę rozwinąć firmę dzięki pozycjonowaniu. Polecam serdecznie.

Marcin D.

Firma budowlana

Myślałam, że na rynku lokalnym klientów zdobędę tylko poprzez SocialMedia. Okazało się, że teraz 70% ruchu mam z Google, dzięki pozycjonowaniu. Comiesięczny koszt na SEO nie jest taki duży w stosunku do nowych klientów, których zdobywamy z wyszukiwarki.

Daria U.

Salon kosmetyczny - właściciel

Byliśmy zaskoczeni, że już po pierwszej optymalizacji strony wiele słów kluczowych była w pierwszej dziesiątce w Google. Efekty przyszły bardzo szybko. Teraz widzimy niesamowite przyrosty ruchu w naszym sklepie internetowym i przekłada się to nam na sprzedaż części samochodowych.

Dawid S.

Sklep motoryzacyjny - właściciel

Już po pierwszych miesiącach współpracy osiągnęliśmy wzrost ruchu na stronie mojego salonu SPA. Teraz krok po kroku widzimy dalsze wzrosty. Pytamy klientów skąd przychodzą i widać, że duża część jest z internetu. Polecam.

Karina

Salon SPA - właściciel

Audyt mojej strony był przygotowany fachowo, a co najważniejsze konkretnie pod moją stronę www. Wiem co trzeba poprawić na stronie i z pomocą firmy Grupa-SEO już działamy kilka miesięcy. Widzę dobre efekty konkretnej współpracy. Serdecznie polecam.

Marta W.

Właścicielka firmy

Opinie o firmie Grupa-SEO

Powyżej widzisz opinie o firmie Grupa-SEO. Są to przykładowe opinie naszych klientów. Chcesz zobaczyć więcej naszych opinii? Skontaktuj się z nami, a pokażemy Tobie nasze portfolio, przykładowe efekty prac i na życzenie możemy podesłać kolejne referencje i opinie o Grupa-SEO od naszych klientów.