Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

Opinie

Przykładowe opinie naszych klientów. Odwiedź też sekcję Case Study, gdzie zobaczysz nasze przykładowe realizacje i efekty naszych prac.

Audyt mojej strony był przygotowany fachowo, a co najważniejsze konkretnie pod moją stronę www. Wiem co trzeba poprawić na stronie i z pomocą firmy Grupa-SEO już działamy kilka miesięcy. Widzę dobre efekty konkretnej współpracy. Serdecznie polecam.

[kwiecień 2020]

Marta W. – Właścicielka firmy

Już po pierwszych miesiącach współpracy osiągnęliśmy wzrost ruchu na stronie mojego salonu SPA. Teraz krok po kroku widzimy dalsze wzrosty. Pytamy klientów skąd przychodzą i widać, że duża część jest z internetu. Polecam.

[marzec 2020]

Karina, Właścicielka salonu

Byliśmy zaskoczeni, że już po pierwszej optymalizacji strony wiele słów kluczowych była w pierwszej dziesiątce w Google. Efekty przyszły bardzo szybko. Teraz widzimy niesamowite przyrosty ruchu w naszym sklepie internetowym i przekłada się to nam na sprzedaż części samochodowych.

[luty 2020]

Dawid S. Sklep motoryzacyjny

Myślałam, że na rynku lokalnym klientów zdobędę tylko poprzez SocialMedia. Okazało się, że teraz 70% ruchu mam z Google, dzięki pozycjonowaniu. Comiesięczny koszt na SEO nie jest taki duży w stosunku do nowych klientów, których zdobywamy z wyszukiwarki.

[luty 2020]

Salon kosmetyczny

Już w pierwszym miesiącu pozycjonowania było widać znaczące wzrosty pozycji. Sam byłem zdziwiony, że tak szybko się udało. Po kilku miesiącach współpracy mamy taką sprzedaż w sklepie, że koszt pozycjonowania w stosunku do przychodów jest bardzo niski.

[styczeń 2020]

Sklep z częściami

Prowadząc firmę szkoleniową zależy nam na tym, aby klienci wysyłali nam zapytania ofertowe. Pozycjonowanie na setki słów kluczowych spowodowało właśnie takie zapytania. Polecam Grupę SEO, każdej firmie usługowej.

[grudzień 2019]

Anna B.

Polecam przede wszystkim już od samego początku. Fachowa wiedza, doradztwo i pomogły mi zrozumieć w jaki sposób mogę rozwinąć firmę dzięki pozycjonowaniu. Polecam serdecznie.

[grudzień 2019]

Firma budowlana