Skip to content Skip to footer
proces pozycjonowania

Jak pozycjonujemy strony naszych Klientów

oferta specjalna

Bezpłatna konsultacja SEO

Umów się z nami na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację Twojej strony www

Na początku dokładnie badamy stronę. Analizujemy kod i treści witryny. Sprawdzamy błędy optymalizacyjne.

Opracowanie kompleksowej strategii. Szczegółowy harmonogram prac optymalizacyjnych i pozycjonerskich. Słowa kluczowe i frazy.

Podstawowa optymalizacja. Analiza kodu i treści witryny. Poprawa błędów.

Rozbudowa contentu na stronie i stworzenie unikatowych treści merytorycznych. Link buliding – uzyskanie wartościowych linków.

Zlecenie artykułów sponsorowanych. Przygotowanie kampanii Google Ads i płatnych reklam na Facebooku.

Stałe monitorowanie efektów i dostosowanie prac dalszych prac do osiągniętych rezultatów.

nasi klienci

Poznaj opinie o naszej pracy

Już w pierwszym miesiącu pozycjonowania było widać znaczące wzrosty pozycji. Sam byłem zdziwiony, że tak szybko się udało. Po kilku miesiącach współpracy mamy taką sprzedaż w sklepie, że koszt pozycjonowania w stosunku do przychodów jest bardzo niski.

Wojciech J.

Sklep z częściami

Prowadząc firmę szkoleniową zależy nam na tym, aby klienci wysyłali nam zapytania ofertowe. Pozycjonowanie na setki słów kluczowych spowodowało właśnie takie zapytania. Polecam Grupę SEO, każdej firmie usługowej.

Anna B.

Właściciel

Polecam przede wszystkim już od samego początku. Fachowa wiedza, doradztwo i pomogły mi zrozumieć w jaki sposób mogę rozwinąć firmę dzięki pozycjonowaniu. Polecam serdecznie.

Marcin D.

Firma budowlana

Myślałam, że na rynku lokalnym klientów zdobędę tylko poprzez SocialMedia. Okazało się, że teraz 70% ruchu mam z Google, dzięki pozycjonowaniu. Comiesięczny koszt na SEO nie jest taki duży w stosunku do nowych klientów, których zdobywamy z wyszukiwarki.

Daria U.

Salon kosmetyczny - właściciel

Byliśmy zaskoczeni, że już po pierwszej optymalizacji strony wiele słów kluczowych była w pierwszej dziesiątce w Google. Efekty przyszły bardzo szybko. Teraz widzimy niesamowite przyrosty ruchu w naszym sklepie internetowym i przekłada się to nam na sprzedaż części samochodowych.

Dawid S.

Sklep motoryzacyjny - właściciel

Już po pierwszych miesiącach współpracy osiągnęliśmy wzrost ruchu na stronie mojego salonu SPA. Teraz krok po kroku widzimy dalsze wzrosty. Pytamy klientów skąd przychodzą i widać, że duża część jest z internetu. Polecam.

Karina

Salon SPA - właściciel

Audyt mojej strony był przygotowany fachowo, a co najważniejsze konkretnie pod moją stronę www. Wiem co trzeba poprawić na stronie i z pomocą firmy Grupa-SEO już działamy kilka miesięcy. Widzę dobre efekty konkretnej współpracy. Serdecznie polecam.

Marta W.

Właścicielka firmy