Skip to content Skip to footer
oferta

Poznaj usługi jakie świadczymy

Specjalizujemy się w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych. Zapytaj nas, a pokażemy Tobie jakie świetne efekty osiągnęliśmy z naszymi klientami.

NASI KLIENCI

Opinie

Audyt mojej strony był przygotowany fachowo, a co najważniejsze konkretnie pod moją stronę www. Wiem co trzeba poprawić na stronie i z pomocą firmy Grupa-SEO już działamy kilka miesięcy. Widzę dobre efekty konkretnej współpracy. Serdecznie polecam.

Marta W.

Właścicielka firmy

Już po pierwszych miesiącach współpracy osiągnęliśmy wzrost ruchu na stronie mojego salonu SPA. Teraz krok po kroku widzimy dalsze wzrosty. Pytamy klientów skąd przychodzą i widać, że duża część jest z internetu. Polecam.

Karina

Salon SPA - właściciel

Byliśmy zaskoczeni, że już po pierwszej optymalizacji strony wiele słów kluczowych była w pierwszej dziesiątce w Google. Efekty przyszły bardzo szybko. Teraz widzimy niesamowite przyrosty ruchu w naszym sklepie internetowym i przekłada się to nam na sprzedaż części samochodowych.

Dawid S.

Sklep motoryzacyjny - właściciel

Myślałam, że na rynku lokalnym klientów zdobędę tylko poprzez SocialMedia. Okazało się, że teraz 70% ruchu mam z Google, dzięki pozycjonowaniu. Comiesięczny koszt na SEO nie jest taki duży w stosunku do nowych klientów, których zdobywamy z wyszukiwarki.

Daria U.

Salon kosmetyczny - właściciel

Polecam przede wszystkim już od samego początku. Fachowa wiedza, doradztwo i pomogły mi zrozumieć w jaki sposób mogę rozwinąć firmę dzięki pozycjonowaniu. Polecam serdecznie.

Marcin D.

Firma budowlana