Skip to content Skip to footer
wsparcie dl fundacji charytatywych
jak pomagamy

Pomagamy nagłośnić działalność Fundacji

Wspieramy działalność Fundacji Charytatywnych. Jako odpowiedzialna społecznie Firma wielokrotnie włączyliśmy się w akcję pomagania innym. Wspieramy słabszych, potrzebujących, ale również utalentowanych i zdolnych. Oprócz wsparcia finansowego, aktywnie włączamy się w akcje, eventy czy wydarzenia sportowe o charakterze charytatywnym.

Chcemy wspierać systematycznie Fundację swoimi usługami. Wiemy jak ważne jest nagłośnienie wszelkich akcji charytatywnych, dlatego w ramach wsparcia oferujemy usługi z zakresu pozycjonowania stron fundacji i poprawy ich funkcjonowania lub też rozbudowy. Przyjmujemy zlecenia na bierząco i w miarę możliwości wspieramy każdą IDEE

Wspieramy dla IDEI

Strony internetowe fundacji to często miejsce komunikacji całego otoczenia Fundacji tj. osób potrzebujących i podlegajacych Fundacji oraz ich opiekunów jak i dobroczyńcow i ludzi, którzy chcą pomóc.

Jestesmy otwarci na każda współpracę w miarę naszych możliwości. Jeśli prowadzą Państwo działalność charytatywną, prospołeczną, która na co dzień pomaga wielu osobom

Chcemy pomóc w usprawnieniu działalności Fundacji. Internet to główne źródło informacji i promocji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć także charytatywnych, dlatego wszelkie działania fundacji, aby zyskały rozgłos muszą się tam znaleźć.

Pomagamy Fundacjom w promocji ich działań

Im więcej osób się dowie o działaniach Państwa organizacji tym większa szansa na wsparcie i pomoc.

Obecnie strony internetowe stały się wirtualną wizytówką każdej organizacji w tym charytatywnych. Strony internetowe stanowią wyznacznik istnienia danej organizacji i wzbudzają zaufanie. Przyjmuje się, że nie ma Cię w Internecie to Cię nie ma lub z góry nie wzbudzasz zaufania. I tak to również działa w odniesieniu do Fundacji i Organizacji Charytatywnych. Darczyńcy zanim przekażą określona formę wsparcia lub zaangażuja się w daną akcję sprawdzają wszelkie informacje w Internecie. Najczęściej poprzez najpopularniejsze wyszukiwarki typu Google, informację na temat danej organizacji, stowarzyszenia. To dam chcą uzyskać wszelkie opinie.

Bardzo wiele osób chce pomóc, włączyć się różnego rodzaju akcję, które mają na celu pomaganie określonym osobom, grupom społecznym czy rozwiązanie okreslonych problemów, jednak nie zawsze łatwo jest im dotrzeć do konkretnej grupy.Informacji szukają w Internecie. Niezwykle popularnym stały się obecnie zbiórki pieniędzy ONLINE.

Pomagamy Fundacjom nagłośnić sprawy dla których działają. Budujemy strony Fundacji.